Tried. Tested. Trusted.

Mūsu stāsts

Agris un Maija Greieri 1997. gadā izveidoja AM 2, lai nodrošinātu kokmateriālu tirdzniecības aģentu pakalpojumus starp kokzāģētavām Latvijā un Lielbritānijā. Pateicoties šī sākotnējā biznesa modeļa panākumiem, uzņēmums ātri nostiprinājās kā neatkarīgs kokmateriālu eksportētājs, apkalpojot uzņēmumu vajadzības visā Eiropā, Apvienotajā Karalistē, Baltkrievijā un Krievijā.

Šodien, kad Agris joprojām ir ļoti vadošais bizness, mēs specializējamies koksnes konservantu ražošanā. Mēs sadarbojamies ar Arxada (tirgojas kā Arch Timber Protection Ltd), lai nodrošinātu tās koksnes konservantu zīmolu ekskluzīvu izplatīšanu Latvijā, Igaunijā un Baltkrievijā. Tanalith, Tanatone, Vacsol un Antiblu ir pasaulslaveni produkti, kas tiek lietoti, pārbaudīti un uzticami jau vairākus gadu desmitus.

Ar gadu desmitiem ilgu pieredzi Tanalith®, Tanatone®, Vacsol® un Antiblu koksnes konservantu® zīmoli tiek izmēģināti, pārbaudīti un uzticami globālā mērogā. Mēs cieši sadarbojamies ar Arxada, lai palīdzētu mūsu klientiem optimizēt savu koksnes apstrādes darbību efektivitāti un drošību, izmantojot pielāgotu inženiertehnisko un tehnisko atbalstu.

Agris Greiers

Agris Greiers

Agris ir absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Kokapstrādes tehnoloģiju katedru. Pirms pievienošanās SIA AM 2 viņš strādāja par zāģmateriālu tirdzniecības aģentu vairākos Lielbritānijas uzņēmumos. Viņš ir uzņēmuma priekšsēdētājs kopš 1997. gada.

Viesturs Kalme

Viesturs Kalme

Viesturs absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mežsaimniecības fakultāti. Pēc absolvēšanas viņš strādāja zāģmateriālu ražošanas uzņēmumā, lai iegūtu praktisku pieredzi. 2006. gadā viņš pievienojās SIA AM 2 komandai. Šodien Viesturs pārrauga uzņēmuma ikdienas vadību un klientu apkalpošanu.