Tried. Tested. Trusted.

Mūsu stāsts

Agris un Maija Greieri 1997. gadā izveidoja AM 2, lai nodrošinātu kokmateriālu tirdzniecības aģentu pakalpojumus starp kokzāģētavām Latvijā un Lielbritānijā. Pateicoties šī sākotnējā biznesa modeļa panākumiem, uzņēmums ātri nostiprinājās kā neatkarīgs kokmateriālu eksportētājs, apkalpojot uzņēmumu vajadzības visā Eiropā, Apvienotajā Karalistē, Baltkrievijā un Krievijā.

Šodien, kad Agris joprojām ir ļoti vadošais bizness, mēs specializējamies koksnes konservantu ražošanā. Ekskluzīvas izplatīšanas līgums ar Arxada (tirdzniecībā kā Arch Timber Protection Ltd) ļauj tās koksnes konservantus izplatīt Latvijā un Baltkrievijā. Sadarbība ar Arxada mūsu klientiem paver plašas iespējas izmantot modernākos koksnes aizsardzības līdzekļus un jaunākās tehnoloģijas koksnes aizsardzībā. Tanalith®, Tanatone®, Vacsol® un Antiblu® ir pasaulē zināmi produkti, kas tiek izmantoti, ir pārbaudīti un uzticami jau vairākus gadu desmitus.

With decades of experience the  Tanalith®, Tanatone®, Vacsol® and Antiblu® wood preservative brands are tried, tested and trusted on a global scale.  We work closely with help our customers optimise the efficiency and safety of their timber treatment operations, through tailored engineering and technical support.

Agris Greiers

Agris Greiers

Agris ir absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Kokapstrādes tehnoloģiju katedru. Pirms pievienošanās SIA AM 2 viņš strādāja par zāģmateriālu tirdzniecības aģentu vairākos Lielbritānijas uzņēmumos. Viņš ir uzņēmuma priekšsēdētājs kopš 1997. gada.

Viesturs Kalme

Viesturs Kalme

Viesturs absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitātes Mežsaimniecības fakultāti. Pēc absolvēšanas viņš strādāja zāģmateriālu ražošanas uzņēmumā, lai iegūtu praktisku pieredzi. 2006. gadā viņš pievienojās SIA AM 2 komandai. Šodien Viesturs pārrauga uzņēmuma ikdienas vadību un klientu apkalpošanu.