Apstrādes tehnoloģijas

Lonza Wood Protection sadarbībā ar saviem partneriem piedāvā jaunākās tehnoloģijas kokmateriālu virsmas iegriešanai un apstrādes iekārtu kontroles un vadības sistēmas, palīdzot mūsu klientiem būt pārliecinātiem par kokmateriālu apstrādes kvalitāti.

 

Iegriešana ar EXCALIBURExcalibur technologies

EXCALIBUR kokmateriālu iegriešanas iekārtas ir izstrādātas, lai nodrošinātu ļoti efektīvu un vizuāli pievilcīgu komateriālu virsmas iegriešanu apaļiem un kvadrātveida kokmateriāliem pirms to apstrādes ar konservantu. Virsmas iegriešana uzlabo konservanta dziļāku un vienmērīgāku iespiešanos koksnē, īpaši attiecībā uz koksnes sugām, kuras ir grūtāk apstrādāt. Papildus informācijai nospiediet.

 

AUTO-TREATER

AUTO-TREATER ir moderna un inovatīva kokmateriālu impregnēšanas iekārtas vadības un kontroles sistēma, kuru ir izstrādājuši Lonza inženieri. AUTO-TREATER vadības sistēma šobrīd nodrošina kokmateriālu apstrādi visā Eiropā ar drošu un ļoti precīzu procesa kontroli kopā ar vienkāršu darbību pārskatu, tas viss viegli apgūstamā un ērti lietojamā veidā. Ar AUTO-TREATER var aprīkot pilnīgi jaunu vai jau lietotu kokmateriālu impregnēšanas iekārtu. Papildus informācijai nospiediet.