Tried. Tested. Trusted.

Impregnēšanas iekārtu opertoru seminars

Impregnēšanas iekārtu operatoru apmācības tiek rīkotas reizi trīs gados. Seminārā tiek aplūkotas tēmas, kas ietver vides un veselībās aizsardzību, kā arī Arxada piedāvāto produktu (Tanalith® un Vacsol®) pareizas izmantošanas vadlīnijas.

Regulāra zināšanu atsvaidzināšana ir nepieciešama kompānijām, kas eksportē impregnētus zāģmateriālus uz Lielbritāniju. AM 2 klientu lokā tādu nav mazums. Nesenie COVID 19 ierobežojumi liedza semināru rīkot 2021. gadā. Klientu apmācību šī gada septembrī vadīja Arxada pārstāvis Dr Mark Hull. Marks ir Arxada’s EIMEA koksnes aizsardzības virziena vecākais Klientu tehniskā atbalsta vadītājs ar gandrīz 25 gadu pieredzi. Semiāra laikā Marks dalījās ar savu pieredzi un zināšanām, kā impregnētājiem panākt kvalitatīvu un ekonomisku zāģmateriālu apstrādi.

Viesturs, and Agris from AM2 with Dr Mark Hull

Piedaloties 50 iekārtu operatoriem un par impregnēšanu atbildīgajām personām, seminars bija lieliska iespēja ne tikai apgūt zināšanas par impregnēšnas procesu, bet arī dalīties ar savu pieredzi. Raitis Ūdris no kompānijas Priežavoti bija viens no dalībniekiem:

“AM 2 organizētais seminārs manā skatījumā ir ieguldījums uzņēmuma nākotnē. Apgūstot visu procesu pašiem, viens – noteikti varēsim piedāvāt klientiem labāku cenu par impregnēšanu, otrs – ietaupīsies laiks, kas būs izdevīgi gan klientiem, gan mums pašiem.

Piebildīšu, ka seminārā daudz sīkāk uzzināju par impregnēšanas klasēm, par kurām iepriekš biju informēts samērā vispārīgi. Noderīgākais bija informācija par impregnēšanas materiālu (ķīmijas) iespējām un to daudzveidību”.

Lai uzzinātu vairāk par nākotnē plānotajām apmācībām lūdzu sazinieties ar Viesturu Kalmi pa tālruni 67353525 vai epastu info@am2.lv