Antiblu

Antiblu

Zilējumu, un pelējumu izraisa sēnītes, kas ietekmē svaigi zāģētu balķu un zāģmateriālu krāsas izmaiņas. Inficētā koksne ir nepieņemama daudziem gala lietošanas veidiem un būtiski ietekmē to vērtību.

ANTIBLU koksnes konservants nodrošina izmēģinātu, pārbaudītu un pierādītu īstermiņa aizsardzību pret šiem draudiem. ANTIBLU palīdz saglabāt kokmateriālus tīrus, ar dabīgo izskatu un to komerciālo vērtību.

Apstrāde ar ANTIBLU ir ideāli piemērota palešu un iepakojuma kokmateriālu aizsardzībai.

Jaunākās paaudzes ANTIBLU tiek piedāvāts viegli lietojamā un ekonomiskā 2 paku sistēmā. Tas nodrošina konkrētajiem apstākļiem piemērotu darba šķīduma sastāvu.

Antiblu logoIzmēģināta, pārbaudīta un pierādīta

Gluži kā visi pārējie Lonza produkti, ANTIBLU ir plaši pārbaudīts starptautiskos lauku testos dažādos klimatiskajos apstākļos. Tā nodrošinātā aizsardzība ir piemērota svaigi zāģētiem kokmateriāliem skuju un lapu koku sugām, žūšanas, uzglabāšanas un transportēšanas laikā.

Antiblu apstrādes process

ANTIBU ir piemērots dažādām koksnes sugām apstrādi veicot ar iegremdēšanas vai apsmidzināšanas metodi

ANTIBLU var izmantot “in-line” apstrādes procesos zāģētavās, jo tas nav korozīvs. Jaunākais ANTIBLU bija pirmais no vadošajiem pretzilēšanas līdzekļiem, kas ir saņēmis atļauju saistībā ar Biocīdu produktu regulu.