Tried. Tested. Trusted.

Tanalith® E – krāsu tehnoloģijas

Ar Tanalith® E apstrādātiem kokmateriāliem standartā ir sākotnēji gaiši zaļa krāsa, un pēc ārējās iedarbības tas lēnām iegūs siltu, medus brūnu un ilgtermiņā dabīgi sudrabaini pelēku krāsu.

Tomēr patērētāji arvien vairāk vēlas vairāk krāsu iespēju saviem apstrādātajiem dārza un celtniecības kokmateriāliem. Arxada ir izstrādājis krāsu piedevu iespēju portfeli, lai piedāvātu alternatīvas krāsu izvēles iespējas Tanalith® E apstrādātajiem kokmateriāliem.


Tanatone® - krāsu izvēle augsta spiediena apstrādātiem kokmateriāliem

Tanatone logo
  • Tanatons® ir krāsvielu bāzes piedeva, kas pieejama divos brūnos toņos un ir iekļauta Tanalith® E konservantā standarta, vienpakāpes, augstspiediena apstrādes procesā.
  • Tanatone® ir paredzēts lietošanai ar 3. un 4. lietošanas klases kokmateriāliem.
  • Piedevā esošā krāsviela palīdz nodrošināt vienmērīgu sākotnējo krāsas uzsitienu un izkliedi, kas nodrošina vidējas kvalitātes kopējo rezultātu un krāsas izturību aptuveni 12 mēnešus atkarībā no atrašanās vietas un UV gaismas iedarbības.
  • Vislabākie rezultāti tiek sasniegti uz neapstrādātiem žogu un ainavu zāģmateriāliem.

Tanalith Lifestyle® - izveidojiet unikālas krāsas saviem priedes kokmateriāliem

  • Tanalith® Lifestyle krāsvielu maisījumi ir izstrādāti lietošanai ar Tanalith®. Tie ir jaunākais augstas veiktspējas krāsu piedevu tehnoloģiju klāsts no Arxada.
  • Pievienots koksnes krāsošanai augstspiediena vakuuma procesā, ar Tanalith® Lifestyle jūs varat izveidot unikālu izskatu priedes apstrādātiem kokmateriāliem.
  • Tie ir īpaši izstrādāti, lai palīdzētu nodrošināt krāsas ilgmūžību – līdz 2 gadiem atkarībā no pievienošanas ātruma, atrašanās vietas un UV gaismas iedarbības, kā arī vienmērīgu krāsu izkliedi un sadalījumu.
  • Tanalith® Lifestyle krāsas ir pieejamas divos brūnos toņos un vienā pelēkā toņos. Papildināšanas likmes var mainīties, lai jūs varētu izveidot savu paraksta krāsu.
Tanalith Lifestyle Brown logo
Tanalith Lifestyle Grey
Tanalith Lifestyle Dark Brown logo